Tip a srovnání: Illamasqua Throb a Misa Single and Ready to Limbo

Dnes opět trochu letem světem, protože Vás chci upozornit na akci Illamasqui - do neděle ke každému nákupu dárkového setu zdarma krémovou tvářenku v odstínu Betray, po neděli to bude zase nějaký jiný tajemný dárek na jehož odhalení si musíte počkat. Plus pořád platí pošta nad 35 GBP zdarma. Pokud to vezmete stylem tři vejce do skla, nejlevnější jsou dua laků na nehty za 24 GBP a jedno z nich obsahuje dnes recenzovaný Throb a taky zlaté glitry Spartan.
Když už se blíží Vánoce, kdy se tak nějak víc nosí červená, není od věci upozornit na mou oblíbenou třešňovou červenou. Illamasqua Throb vyšla v rámci Valentinské kolekce 2011 Throb, spolu s krémově žlutým Load a matně černým Scorn, které jsem tak nějak ignorovala protože A) černé laky nenosím vůbec, B) bílé taky ne a jeho pojmenování ve spojení s barvou připomíná však víte co (a ne, není to album Metallicy). Ale často se objevuje ve Vánočních balíčcích a je celkem jasné proč.
Illamasqua Throb je dokonalá zralá třešeň, kvintesence klasické červené pinup-ek, Protože není přehnaně červená, oranžová ani vínová, barevně prostě střed. 
Jako téměř vždy u krémových laků Illamasqua i tento má skvělou pigmentaci a lehce se "ovládá". I když by stačila jedna vrstva, nalakovala jsem dvě ze zvyku. Výdrž byla také nadprůměrná. Takže suma sumárum, sháníte li právě klasickou červenou a přijde Vám, že všude kolem jsou buď moc studené, nebo teplé, zkustě to s Throb, opravdu se vyvedl.
A jen pro srovnání s klasickou rudou jsem Illamasqua Throb nalakovala s Misou Single and Ready To Limbo. Původně jsem ho chtěla srovnat s Illamasqua Ruthless, ale ten jsem půjčila, takže se musíte spokojit s Misou, která je mu velmi podobná.

Už v lahvičkách je to rozdíl, ale teprve na nehtu si všimnete jak klasicky rudá Misa, nalakovaná na ukazováku a prsteníčku, hraje do oranžova a Throb, prostředníček a malíček, má téměř malinový podtón.
Summary: Christmas time is coming and majority of us search for THE red for holidays so here is one of my favourite reds Illamasqua Throb. This polish was originally from Illamasqua Valentine 2011 collection alongside matte black Scorn and eh, creamy white Load? I really didn't´t have use for black or white, but Throb is exactly my cup of tea. Throb is classic cherry red, classy cherry red, not too bright, somewhat muted, lean toward raspberry pinks and is definitely cool toned. Consistency is excellent, pigmentation and staying power above average. It takes one to two coats to full coverage. Just to see difference between Throb and classic orange red I compared it with Misa Single and Ready to Limbo /btw very similar to Illamasqua Ruthless I borrowed to my friend hence use of Misa/. I think result is obvious. Just in case Illamasqua is on middle finger and pinkie.
Just tip for fast one, Illamasqua has a Christmas set of Throb and Spartan /gorgeous golden glitter/ and if you purchase any Christmas set, you will get free gift, this week it´s cream blush in Betray.

18 komentářů:

 1. Oba jsou pěkný, ale pro mě je zajímavější ten Misa, ten je vážně prostě červený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já teda raděju tu Illamasqu, jenže jsem konzerva.

   Vymazat
 2. Mě bere víc Throb, to je červený ideál. Misa tím, že je víc do oranžova a jakoby svítí, tak Illamasqu utlumila, ale stačí kouknout na fotky samotné Illamasqy a je to tam. Krásná glamur červená, bez náznaku vulgarity.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to jsem ráda, že v tom nejsem tak sama, přesně jak píšeš, si "výmluvnější" než já!

   Vymazat
 3. Pro červenou mám slabost...
  Zvolila bych Misu. Klasika...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Misa je klasická řvavá rudá, IL víc do vínova, a já taky i oblečení mám ráda červené. Jestli to není nejaký znak.

   Vymazat
 4. Já jsem zase tým Illamasqua, v poslední době jsem si na nich vypěstovala velmi nepěknou závislost... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, taky, taky? Co říkáš na ty nové morásky?

   Vymazat
 5. Krásné červenky, nevím kterou bych upřednostnila. Ale myslím, že minimálně jednu klasickou červenou by ve svém lakovací arzenálu měla mít každá žena :) Já stále ještě ujíždím na Aperitifu od Essie, který mám od tebe, ta je fakt skvělá a baví mě! Sice ji mám relativně chvilku, ale je podstatně prázdnější než některé jiné laky, které mám už hrozně dlouho :D
  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsitě, malé černé a rudou rtěnku a rudý lak a taky šňůru perel, nejlépe pravých a ty koktejlky od Givenchyho :)). Já má Btigite od CND, dost se mu podobá, mě tolik nevyhovuje štěteček Essie, ale jsem ráda, že ho nosíš.

   Vymazat
 6. Proč sem lezu? Misu jsem měla a už ji chci zase!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co zkusit Illmasku Ruthless, dost se jí podobá, jen pro diverzitu.

   Vymazat
 7. Ja ako najväčší závislák na červených lakoch...nerobi mi dobre toto blogovanie, teraz potrebujem ďalšie dva laky :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám celou složku nepublikovaných rudých, to by si měla si telefonní seznam, ale je fakt, že Misa je dost přehlýžená značka a má skvělé laky a Illamasqua je jiná laková kategorie.

   Vymazat
 8. Libi se mi kombinace dvou cervenych :)
  Budu rada za sledovani meho blogu :)
  Kkiss inhotblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TO je vskutku šalamounské řešení, díky, podívám se.

   Vymazat