Illamasqua Fern

Čím dál tím víc mám na sobě ráda modrou, už to není jen půlnoční modř, ale i kobaltová a šmolková, které si našly cestu do mého srdce. A Illamasqua Fern je rozhodně jeden z nejhezčích modrásků z poslední doby.
Jak asi vidíte sami, Fern je kobaltová modř, ale ne jen tak ledajaká, ale se třpykečkami, které jsou polo schované v laku.
Musím tak přiznat, že na mém odstínu pleti vypadá Fern kapánek světleji, než v reálu, ve skutečnosti víc září. 
Jako vždy se lakovalo bez nejmenších potíží, konzistence byla krapet tekutější, ale nalakované jsou dvě vrstvy a vypadají velmi dobře.
Detail

Celkové dojmy:
 • pozitivem: kobaltové želíčko se skrytými, stříbrnými šupinkami
 • negativem: nenacházím, byť modrá nemusí být všemi oblíbená
Summary: I have Illamasqua Fern is definitely one of my favourite blues. Fern is bright, more vibrant in real life (and on darker skin tones) cobalt blue with silver particles in a jelly finish. In certain light it almost glow, that vibrant it is. Two coats on my swatches and week without chipping. 

10 komentářů:

 1. Och, tak ten je vážně luxusní!! Ten shimmer - bomba! Barva - skvostná! Proč, proč jen, Illamasquo, nejsi o něco levnější? (Ale co tak koukám do jejich nabídky, tak zrovna tenhle už tam nemají).
  A jedinou výtku bych našla - jméno. Co má tahle barva společného s kapradím?
  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale možná ho časem naskladní, občas to tak dělají a slevy mají taky.

   S tím jménem to bude nějaká slangová hříčka :)

   Vymazat
 2. Achjo, tu tak mít... taková nádherná modrá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se ti líbí, je opravdu povedená.

   Vymazat
 3. Doteď jsem ho úplně přehlížela, jaká škoda! Rozhodně si na něj počíhám, musím ho mít :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Hmm uplně k sežrání, ale nechtěla bych okusovat svoje nehtíčky, tak se těmto barvám radši vyhýbám ;D. P.S: plosíím koukni se na můj blog, prosím, prosím (smutně roztomilý výraz na tváři), plosíím! ;D. Papáá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já teda do modrých věcí moc nekoušu, ani do zelených, na zleté zase hypnotizovaně zírám..ehm. Jo a když tak pěně loudíš, tak se podívám.

   Vymazat